Menu

Võrumaine disainibränd TOKU tuli turule uute ja pestavate aksessuaaridega

  • Kirjutas Heleri Lakur

TOKU disainer Piibe Tomp Liis Tillmann

Eesti moebränd TOKU üllatab taas! Võrus käsitööna toodetud, omanäolisuse ja lihtsusega eristuva moebrändi TOKU kollektsiooni lisandusid uued tooted, mida saab pesta nii käsitsi kui ka masinas. 11. mail tutvustati uusi tooteid ka teistele Eesti disaineritele ja huvilistele Tallinna esinduspoes. Mis imeasjadega tegemist on?

Omapärane või imepärane

Imeliseks teeb tooted ehk see, et poelettidele jõudnud TOKU unisex-kotid ning ketsid on esimesed pestavate nahkdetailidega Eestis valmistatud aksessuaarid, mis teeb ketsi- või kotikandja elu tunduvalt mugavamaks ja lõbusamaks. Nii jalanõude kui ka kottide puhul kasutatakse ökoloogiliselt toodetud materjale. Omapära lisab toodetele nende praktilisus. Tooted sobivad nii meestele kui ka naistele. Unisex-tooted on valmistatud käsitööna Võrumaal, ketsid ja koti on disaininud Eesti noore disaineri tiitli võitnud Piibe Tomp.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD