Menu

Heiki Kelp veerandsada aastat kultuurikekeskuse juhina: visionäärina elan aastaid tegevusest ees

  • Kirjutas Sten Sang

10. juunil tähistas Heiki Kelp kontsertlavastusesega „Polkast rokini” oma 60. eluaasta täitumist ning 25 aastat Võru Kandle juhina. Fotod: RUI WU

Võru linn avaldas selleaastased neli nominenti, kes kandideerivad linna sünnipäeval, 21. augustil linna teenetemärgile. Üks neljast auväärsest kodanikust on Võru Kandle pikaaegne juht ning kohaliku kultuurielu edendaja Heiki Kelp, kes äsja tähistas kontsertlavastusesega „Polkast rokini” 60. eluaasta täitumist.

Heiki Kelp tuli ilmale 1959. aastal Võrus ning on elanud Sõmerpalus ja Võru linnas. Enne vabariigi taastulekut proovis Kelp kätt meelelahutuskoha pidajana. Nüüd on väärikas eas mehel ette näidata veerand sajandit Võru Kandle juhina ning 42 aastat rokkbändi Hetero asutajaliikme, basskitarristi ja mänedžerina. Arvukate ettevõtmiste sekka mahub Kangro preemia saanud jutukogu „Elu ongi muinasjutt” ning sisuka raamatu „Hetero. Tsentrist väljas” avaldamine. Sekka jagub kamalutäis näidendeid ja vihikute kaupa laulusõnu. Mees nagu orkester, võib selle peale öelda.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 ahzoo 2019-06-18 20:18
krr krr krr kus on su visioonid???... kulla kelp ära HÄMA...haltuura ja kramplikult omale ja oma kasu peal väljas...kas linnavalitsus on nii pime ja...et ikka veel välja pole vahetatud...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD