Menu

Koreli oja äärne roheala avab end õpilastele ja loodusehuvilistele

  • Kirjutas Sten Sang

Võru linnapea Anti Allas usub, et septembri lõpus avatav Koreli oja rohekoridor ja rekreatsiooniala saab elanikelt sooja vastuvõtu. Foto: AIGAR NAGEL

Võru linnavalitsus kinnitas Koreli oja rohekoridori ja rekreatsiooniala rajamise hanke summas ligikaudu 655 000 eurot ja võitjaks valiti OÜ Kivipartner. Ehitaja lubab käesoleva aasta sügiseks rajada oja äärde õuesõppeklassid ning silma paitava pajupargi.

Võitlus kahe kange vahel

Linnapea Anti Allase kinnitusel laekus riigihankele kaks pakkumust. Esitajad olid AS YIT Eesti ja OÜ Kivipartner ning hindamise kriteeriumiks oli madalaim hind. „Võitjaga sõlmitakse hankeleping ja tal lasub kohustus teha ehitustööd projekti kohaselt. Koreli kaldaala arendamine sisaldab endast mitmeid tegevusi.”

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 pensionär 2019-08-01 10:54
Rikutakse ainuke selle linnaosa jalutamisvõimal us,mis on eemal auto heitgaasidest-k ui rahulik siin oli lastevankreid lükata,vaadelda veelinde...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD