Menu

Plaani karjamõisa iga-aastasel kontserdil trotsiti külma ja vihma

  • Kirjutas Kadi Annom

MTÜ Plaani Mõis juhatuse liige Kerli Kõiv ja mõisahärra Karel Saarna kolmapäeval Plaani karjamõisas õhtuseks ülesasteks viimaseid ettevalmistusi tegemas. Foto: AIGAR NAGEL

TRADITSIOON > Kolmapäeval peeti Plaani karjamõisas juba traditsiooniks saanud vabaõhukontserti. Kui katust pea kohal ei ole, siis on ürituse korraldamine üks paras õnnemäng ning tänavu ilmataat kahjuks Liis Lemsalu esinemist ei soosinud.

Sel korral üles astunud Liis Lemsalu oli esinejate nimekirjas juba üheksas, mis toob järgmisel aastal kaasa piduliku juubeliaasta. Korraldaja ja Plaani karjamõisa mõisahärra Karel Saarna sõnul on siiani karjamõisa laval üles astunud Marek Sadam, Ott Lepland, Koit Toome, Kõrsikud, Tanel Padar, Hendrik Sal-Saller, Jaagup Kreem, Karl-Erik Taukar ja tänavu Liis Lemsalu, kelle soojendusesinejaks oli kohalik noor Andreas Pall.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD