Menu

Tööandjad paistavad töömessil silma oma leidlikkusega

  • Kirjutas Heleri Lakur

Pildil on ASi Rehpol esindaja Maire Kahk ja Inga Lember (paremal), kes arutavad erinevate töövõimaluste üle karjäärimessil. Inga, kes on uut tööd otsinud viimased aasta aega, hindab võimalusi sobiva töö leidmiseks kesiseks ja leiab, et Võru maakond on üks piirkondi, kus tutvusteta on üldse keeruline tööd leida. Inga on teinud varem spetsialistitööd ning arvab, et nii keskeri- kui ka kõrgharidusega töötajad on piirkonnas sageli alamakstud. Fotod: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Eile töötukassa korraldatud Võrumaa töö- ja karjäärimessile oli kolmapäeva lõunaks registreerunud 27 ettevõttet mitmest maakonnast.

Võrreldes möödunud aastaga oli esindatud rohkem ettevõtteid kui mullu ja huvi töökohtade täitmiseks näib kasvavat nii tööotsijate kui ka tööandjate poolt, sest kohale oli tulnud märksa rohkem huvilisi kui möödunud aastal.

FOTO: Aigar Nagel

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD