Menu

Tööandjad paistavad töömessil silma oma leidlikkusega

  • Kirjutas Heleri Lakur

Pildil on ASi Rehpol esindaja Maire Kahk ja Inga Lember (paremal), kes arutavad erinevate töövõimaluste üle karjäärimessil. Inga, kes on uut tööd otsinud viimased aasta aega, hindab võimalusi sobiva töö leidmiseks kesiseks ja leiab, et Võru maakond on üks piirkondi, kus tutvusteta on üldse keeruline tööd leida. Inga on teinud varem spetsialistitööd ning arvab, et nii keskeri- kui ka kõrgharidusega töötajad on piirkonnas sageli alamakstud. Fotod: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Eile töötukassa korraldatud Võrumaa töö- ja karjäärimessile oli kolmapäeva lõunaks registreerunud 27 ettevõttet mitmest maakonnast.

Võrreldes möödunud aastaga oli esindatud rohkem ettevõtteid kui mullu ja huvi töökohtade täitmiseks näib kasvavat nii tööotsijate kui ka tööandjate poolt, sest kohale oli tulnud märksa rohkem huvilisi kui möödunud aastal.

FOTO: Aigar Nagel

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+12 #1 Mees 2019-09-22 07:36
Issand mis loll jutt,kui niii leidlikud on,miks sis Ukrainlased siia tòòle vòetakse,miks omad inimesed ei taha tòòtada nende leidlike ja heade tòòandjate juures!?
Tsiteeri | ebasobiv
+16 #2 Ja 2019-09-22 08:01
Mida see tòòtykassa kireb siin oma headusega ja panusega,kui tahad mingit koolitust,sis vahivad sind ,kui idiooti,et mine Cristellasse tòòle(sest,muid vabu tòòkohti polegi pakkuda),Isegi noortele ei anta vòimalust end tàiendada! Ainult teatyd isikud saavad,aga valvelauas putrab vàhemalt 3 inimest seal alati,sest midagi pole teha!!
Tsiteeri | ebasobiv
+10 #3 Ja 2019-09-22 10:23
Jah,las tòòtykassa avaldab need tòòandjate nimed,kes umbes aasta tagasi pidid vòi lubasi endale tòòle vòtta vàhemalt 5-6 inimest,nàidake ja avalikustage nende heade tòòandjate nimead!!??Aga kus sa sellega,kòik on nii salastatyd,kàsi peseb kàtt,,ja oma onupoja poliitika!
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #4 ××× 2019-09-24 13:15
Mia asi see see MESSIMÀNGUD veel on, Karjäärikohvik? No mida veel vàlja ei móelda,et lehe kûlge táita.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD