Menu

Võrumaa aasta koolijuht Kaider Vardja: „Headus loob uut headust”

  • Kirjutas Heleri Lakur

28. augustil Tallinna teletornis toimunud kooliaasta algusele pühendatud Eesti haridusjuhtide ning haridus- ja teadusministri Mailis Repsi vastuvõtule oli kutsutud ka Võrumaa aasta õppeasutuse juhiks pärjatud Kaider Vardja. Foto: ARNO MIKKOR

2019. aastal esitas Võrumaa maakondlik komisjon riikliku konkursi „Eestimaa õpib ja tänab” raames aasta õppeasutuse juhiks ja ühtlasi konkursi finalistiks Kaider Vardja.

Aasta õppeasutuse nominente oli Võru maakonnast kokku kolm. Tänavu valisid maakondlikud komisjonid finaliste 11 kategoorias. Haridus- ja teadusministeeriumi kirjelduse järgi on konkursi eesmärgiks tunnustada neid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes.

Mida mõtlesite, kui saite teada, et Võrumaa on valinud Teid aasta õppeasutuse juhiks?

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD