Menu

FOTOD JA VIDEO Boose järvede vaheliste kanalite puhastus on täies hoos

  • Kirjutas Liana Allas

Mudapump väikese Boose järve kanalis. Foto: LIANA ALLAS

PABERLEHT Antsla vallas Kobelas asuva kahe järve, Boose Suurjärve ja Boose väikejärve vahelisel alal, õigemini neid ühendavatel kanalitel käib vilgas elu.

Kohal on kolm meest ja tehnika, mis võimaldab veest eemaldada palginotte, oksi ja risu ning pumbata välja muda. Üks meestest on Raivo Perandi, kelle üks tegevusalasid puukujude saagimise ja muude projektide kõrval on ohtlike puude langetamine.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+1 #1 ahzoo 2019-10-06 09:36
krr krr krr ja millal seltsimehed laskoona ministeeriumist ja ametkondades ühe lõuna eesti olulisema TSKNA jõe NOODASJÄRVE ja VÕHANDU vahelisel osal eriti NODASJÄRVEST kuni NÕNOVA külani......see on täiesti katastroofilise s seisus...
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ahzoo 2019-10-06 09:39
[quote name="ahzoo"]kr r krr krr ja millal seltsimehed keskkonna ministeeriumist ja ametkondades ühe lõuna eesti ISKNA jõe NOODASJÄRVE ja VÕHANDU vahelisel osal eriti NODASJÄRVEST kuni NÕNOVA külani......see on täiesti katastroofilise s seisus...[
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #3 Vimb 2019-10-06 20:45
Tehke Tamula ja Vagula vaheline kanal ka paaditatavaks! Edu !!!
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD