Menu

Purjuspäi roolimine viis ametist Võru kohtumaja juhi

  • Kirjutas Sten Sang

Võru kohtumaja juht Heiki Kolk tabati pühapäeval mootorsõiduki juhtimiselt kriminaalses joobes ning praeguseks on ta esitanud kohtunikuametist lahkumise avalduse. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT Võru kohtumaja juht ja Tartu maakohtu kohtunik Heiki Kolk tabati pühapäeval autoroolist 0,97 mg/ l joobega. Nii kõrge alkoholisisaldus veres võib endaga kaasa tuua kriminaalvastutusele võtmise ning praeguseks on Kolk esitanud avalduse kohtunikuametist vabastamiseks.

Lõuna prefektuuri politseiametnikud tabasid kohtunik Heiki Kolgi mootorsõiduki joobes juhtimiselt tavapärase liikluskontrolli käigus. Prokuratuuri avalike suhete spetsialisti Olja Kivistiku info kohaselt tegi politsei 6. oktoobri hommikul Võrumaal Osula külas Sihva- Vidrike-Kärgula-Järvere tee 30. kilomeetril liiklusjärelevalvet. „Peatati sõiduauto, mida juhtis 50aastane mees.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD