Menu

Võru õlletehase juht: räägiti rahvale, et Eestis hakkab odav alkohol olema. Mina seda täheldanud pole

  • Kirjutas Sten Sang

Alkoholikaupmees Einar Visnapuu juhib vägesid üle piiri asuvates Alko1000 poodides ning kodumaad rõõmustavates A1000 marketites, kuhu peagi jõuab müügile verivärske käsitööõlu Cimze. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Kaks aastat tagasi asutatud Võru õlletehasel on ette näidata esimesed päris oma pruulikoja tooted. Esialgu Võrru plaanitud, aga hoopis Valka-Valga piiril avatud tehases nägi ilmavalgust 5,2promilline saunaõlu Cimze. Peagi on plaanis sortimenti kasvatada uute käsitööõllemarkide ja enda tootmisesse liikuva puskariga Tamula Vanake.

Ajapuudusel suletud

Eelmise aasta 1. mail lubas Alko1000 üks omanikest Einar Visnapuu avada Võrus Liiva-Vabriku tänava nurgal aadressil Liiva 23 150kohalise kahel korrusel paikneva restoran-pubi koos õues asuva istumisalaga. Veel plaaniti sealsamas käima lükata pruulikoda ja asuda valmistama päris oma käsitööõllesid.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD