Menu

Militaarveokid kraavis ja risti teel

  • Kirjutas BNS
Militaarveokite kokkurammimise koht täna kell 14.05 Vissi lähistel. Tähelepanelikul vaatamisel on näha, et veoki kast ulatub tublisti üle tee telgjoone. Paremal on kraavisolev tehnika. FOTO: VT

Põlvamaal sattusid neljapäeval kolm kaitseväe veokit avariisse ning ühe veoki juht sai kergelt viga.

Õnnetus juhtus kell 14.30 Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 207. kilomeetril, kus esialgsetel andmetel kadusid ühel kolonnis liikunud Daf veokil ootamatult pidurid ning see sõitis otsa kahele eesliikunud masinale, ütles politsei pressiesindaja Kerly Virk BNS-ile.

Kokkupõrke tagajärjel paiskusid kaks veokit kraavi. Praegu teadaolevalt sai ühes masinas olnud juht ka kergemalt viga ning meedikud annavad talle sündmuskohal esmaabi.

Avariipaigal on üks sõidusuund liiklusele suletud, mistõttu reguleerib politsei seal liiklemist ning palub kõigi sõitjatel ses piirkonnas olla tähelepanelik ning järgida politseinike korraldusi.

Kommentaarid   

0 #1 adolf aadu 2019-11-02 08:43
tegu on kindlasti omade sabotaasiga :lol: laod ju mafijoososid debiile täis kell keskkoolis juba midagi oodata ei olnud isegi fecebookis vaadanud köik kooliaegsed psühhid mundris :lol: minge käige vaadake oma vösad läbi äkki möni vampiiri löust veel liigub hellebard ölal :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 adolf aadu 2019-11-03 09:02
huvitav millal rääkitakse inimeste välja kasti mängimistest :lol: miljonääre ei vajata üksik isikuid :lol: keda?kas maksumaksja peab sallima selliseid psühhe kes arvavad ,et söjaväe koht on kohe füüreri koht :lol: et teiste raha röövida te rääkige parem oma suur saavutus röövist ja oma hitlerites ja üldse sugulasteks tegemistest surnute ülesse töstmistest ja välismaa killerinodest kes väljapressimist est isiinsete inimeste arvelt veavad ;-) banjatna kaader :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 adolf aadu 2019-11-03 09:12
osad causeckud on vist täiesti aru kaotanud teil kui ei näe ,et elavad teiste raha vara eest juba tükki viis aastat.ma ei saa aru milleks neid makse üldse maksta kas töesti selle hitleri karja eest kes isegi söjas midagi peale minema söidu ei saavuta :lol: surnuks tehtu tahaks kohe dokumentaal filmi :lol: a ja veel inimesed nende arust kes öiges riides ei ole siis vöib teid puhtaks teha ja üldse magama saata :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 adolf aadu 2019-11-03 09:30
ei tea kas vagulaküla vaal ja krokodill on väljarände küsimus :lol: ärimehed?tegeli kult on töde see ,et söjardid on selle riigi ette persse keeranud nigu ettevötja pihuks tehakse nii väljaränne toimub maksumaksja :lol: vaadake rahvas,et te palju ei mulise muidu tulevad orkid nühkima :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD