Menu

Muudatused Võru bussiliinide võrgus jõustuvad juulis

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru linnalähiliinide sõidugraafikud muutuvad järgmise aasta juulis sõitjatele kasutajasõbralikumaks ja arusaadavamaks. Foto: AIGAR NAGEL

Võru bussiliinide võrgus tehtavate muudatuste kohta on sõitjate tagasiside kogumine lõppenud. Kagu ühistranspordikeskuse, Võru linna ja Võru valla ning vedaja ja bussifirma Hansa Liinid ühisel arutelul loodi hiljuti esimene versioon uutest Võru linna lähiliinidest.

Tallinna tehnikakõrgkooli üliõpilase Liisa Kunnuse diplomitöö põhjal kogutud tagasiside põhjal selgub, et võrukad ei ole Võru linna praeguse bussiliiklusega rahul ning see vajab uuendamist.

Uuringu käigus, kus osales umbes 400 inimest, selgub, et bussiliinide graafikud on arusaamatud ning bussid ei liigu paljude sõitjate jaoks sobivatel aegadel, lõpetavad liiga vara ja liinide intervallid on liiga pikad.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD