Menu

Taksojuhtide jaoks oli aastavahetus üllatavalt rahulik, politseinikel mitte nii vaikne

  • Kirjutas Heleri Lakur

Kagu politseijaoskonna välijuhi Taisto Paju (vasakul) ja patrullpolitseiniku Jaanis Poola sõnul, kes aasta esimesel päeval erinevates vahetustes tööd alustasid, ei saa 1. jaanuari väga erakordseks nimetada, sest aasta algas üldiselt rahulikult. Ehkki aastavahetused on nende sõnul nagunii töörohkemad kui tavapäraselt, siis esimene teade ühest kadunud poisist Võrumaal lahenes ka seekord hästi ning kadunud noormehe leidis ruttu üles hoopis sõber. Foto: AIGAR NAGEL

Ajavahemikus 31. detsembrist 2. jaanuarini said Kagu jaoskonna politseinikud Võrus 76 väljakutset ning kontrollisid 396 autojuhti.

Politseinike jaoks oli aastavahetus võrreldes mullusega rahulikum, ehkki seda ei saa öelda alkoholi tarvitanud kodanike kohta, kelle tõttu tuli politseinikel käia lahendamas 12 perevägivallaga seotud juhtumit.

Vargustest plekimõlkimisteni

Lõuna prefektuuri operatiivjuhi Helmer Halliku sõnul möödus aastavahetus üldiselt kogu Lõuna-Eestis rahulikult.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD