Menu

101 kilomeetri pikkusel talvisel ultravõistlusel läbiti Võrumaa karmid rajad ja kaunimad paigad

  • Kirjutas Heleri Lakur

Kahekordne Eesti meister orienteerumises Eleri Hirv (pildil esiplaanil) osales võistlusel juba teist korda ning peab utradistantsi läbimist mõnusaks pikaks treeninguks. Foto: Taliharja Vanakuri korraldaja

Möödunud nädalavahetusel võtsid kartmatud spordi- ja matkahuvilised ette erilise väljakutse. Kolmandat korda toimunud individuaalsel ultravõistlusel Taliharja Vanakuri said osalejad nautida talvisel võistlusel pehmet pori Lätimaa Korneti külast Mõniste külani Võrumaal.

Võrulanna Eleri Hirv pori ei peljanud

„Tänavune rada oli maastiku poolest võrreldav varasematega – kergemad kruusateelõigud vaheldusid kitsamate künklike metsaradadega. Kahjuks jäi saabumata lumi, mis tegi raja kindlasti lihtsamaks, kui ta oleks võinud olla paksu lumega. Samas oli nüüd piisavalt kleepuvat pori, mis ka hoogu maha võttis,” sõnab võistluse peakorraldaja Silver Eensaar.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD