Menu

Mobiilihiiud rajavad atsakalt Võrumaale tugijaamu

  • Kirjutas Sten Sang

Tele2 krapsakad klienditeenindajad Ketly (vasakul) ja Marian vastavad heal meelel klientide küsimustele ning on abiks mobiilsel maastikul orienteerumisel. Foto: AIGAR NAGEL

Eesti kolm suurt mobiiliteenuste pakkujat võistlevad klientide soosingu pärast ning eelmine aasta tõi kaasa mõningad muutused tarbijate eelistuste osas.

Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA) teatas, et lõppenud aastal kaotas enim mobiiltelefoninumbreid Tele2, mille võrgust lahkus 7976 numbrit. Enim mobiilinumbreid sai juurde Elisa, millega liitus aastaga 5060 numbrit. Telia sai juurde 2919 numbrit.

Tele2 panustab tugijaamadesse

Tele2 personali- ja klienditeeninduse direktor Sirli Seliov annab teada, et neil on Võrumaal kokku ligikaudu 5200 klienti. Ta lisab, et klientide arv on Võrus lõppenud aastaga võrreldes jäänud enam-vähem samaks.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD