Menu

Riigi teenetemärkidega tunnustatakse 114 inimest, neist kolm on Võru maakonnast

  • Kirjutas Kadri Nagel

Riigipea allkirjastas teenetemärkide otsuse digitaalselt Antarktikas purjelaeva Admiral Bellingshausen pardal, kus ta on töövisiidil.

President Kersti Kaljulaid annab Eesti Vabariigi aastapäeva eel 21. veebruaril Noblessneri valukojas Tallinnas üle riigi teenetemärgid 114 inimesele, kelle pühendumus oma tööle ja kogukonnale on muutnud Eesti elu paremaks. 

Riigipea allkirjastas teenetemärkide otsuse digitaalselt Antarktikas purjelaeva Admiral Bellingshausen pardal, kus ta on töövisiidil. Kolm teenetemärgi saajat on päris Võru maakonnast. Ahto Raudoja tunnustatakse Valgetähe V klassi teenetemärgiga kui kohaliku elu edendajat Setomaal, ja Contrat, kodanikunimega Margus Konnula, kirjanikutöö, tõlkimise ja Võru kultuuri hoidmise eest. Aivo Poolak saab Eesti punase risti V klassi teenetemärgi kui eeskujulik veredoonor. 

Hobi ja töö käsikäes

Ahto Raudoja on viimastel aastatel töötanud SA Seto Instituut tegevjuhina ning 2010. aastal valiti ta ülemsootskaks.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD