Menu

Reporter tegutseb: lumeta talv ja teekond talisupluseni

  • Kirjutas Heleri Lakur

Tuleb välja, et Võrus on talisuplejaid rohkem kui üks. Reporteritöö juurde käib asjaarmastajate üles leidmine ka kõige keerukamatel päevadel. Minuga koos suplesid ühel mõnusal talvehommikul veel ka Consuelo, Kaimar ja Kaisa. Foto: AIGAR NAGEL

Kes kuidas soovib valdavalt soojakraadide paistel talvisel ajal järves suplemist nimetada, aga mina nimetan seda endiselt talisupluseks, kui saan kahe- või kolmekraadises järvevees hommikuti supelda ja erinevalt tavahommikutele muuta oma hommikurutiini ja tuua argipäeva pisuke vaheldust.

Mõnikord juhtub see ka lõuna ajal, aga mitte kunagi õhtul. Sellele viimasele ma põhjust ei tea.

Algusest peale

Viimase nelja kuu jooksul (nendest kaks on muide olnud talvekuud) ehk möödunud aasta 17. oktoobrist olen vahelduva eduga ülepäeviti käinud hommikuti järves suplemas. Meil on siin Võrumaal järvesid palju ja kõige lemmikumad kohad on ikka sõprade kodudes. Nendel, kellel oma väike tiik või oma isiklik järveke. Ka nendes on käidud.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD