Menu

Urvastes 40 aastat ametis olnud raamatukoguhoidja saadeti väljateenitud puhkusele

  • Kirjutas Liana Allas

Neidi Ruven kingituse ja lilledega. Foto: LIANA ALLAS

Reedel, 7. veebruaril oli Urvaste raamatukogus ühtviisi kurb ja rõõmus päev – 40 aastat raamatukoguhoidja väärikat ametitit pidanud Neidi Ruven andis ameti üle Saima Tellile, kolleegile Kuldre raamatukogust.

Tell on alates uuest nädalast ametis kahes raamatukogus, mõlemas osalise tööajaga. Neidi Ruvenit tulid tehtud töö eest tänama kolleegid Antsla valla teistest raamatukogudest, samuti laususid häid sõnu vallavanem Avo Kirsbaum, kultuurispetsialist Merle Tombak, sama katuse all tegutseva kooli ning külaseltsi esindajad. Et Neidi Ruven on lugejate jaoks olnud oluline ja kallis, selle tõestuseks toodi kaardi peale kirjutatud luuletus, mille autoriks lugeja ise. Võrumaa keskraamatukogu ja maakonna teised raamatukoguhoidjad õnnitlesid Neidi Ruvenit paar päeva varem Võrus, kolmapäeval, kui toimus igakuine seminar.

Nii Võrus kui ka Urvastes pidas Neidi Ruven tänukõne:

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD