Menu

Sõbrapäeva ja sõpru hoitakse au sees iga päev

  • Kirjutas Kadi Annom

Sõlekese lasteaia Rõõmulinnu rühma lapsed koos õpetajatega on sel aastal sõbrapäevaposti agarateks kulleriteks. Eile hommikul olid lastel kaasas oma lemmiklelud, millega poseeriti sõbrapäeva postkasti ees. Fotol 19 Rõõmulinnu rühma last ning õpetajad Kaja Harak (vasakul) ja Piret Kender. Foto: AIGAR NAGEL

Täna tähistatakse aina populaarsemaks muutuvat valentinipäeva ehk sõbrapäeva. Paljud peavad sõbrapäeva ka armunute pühaks, kuid mida aeg edasi, seda olulisemaks on muutunud kõikide sõprade meeles pidamine iga päev, eriti veel 14. veebruaril, mil tähistatakse sõbrapäeva.

Kuna sõbrapäeva peetakse igal aastal 14. veebruaril, siis trehvab see kuupäev sageli mõnele tööpäevale. Nii veedetaksegi tihti see päev koos kolleegidega ning peale selle ka olenevalt ametist kas kahe- või neljajalgsete sõpradega.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD