Menu

Kultuurikohtumised Antsla valla rahvamajades andsid vallavõimule parema pildi

  • Kirjutas Liana Allas

Kultuurikohtumine Linda rahvamajas. Foto: MARIKA ANTON, BOOSE SELTS

Poolteist aastat tagasi toimus Antsla vallas küsitlus raamatukogude tegemiste ja teenuste kohta. Vastajaid oli toona üle 200. Eelmise aasta sügisel toimus küsitlus rahvamajade kohta, mille tulemused nüüd, aasta kahel esimesel kuul kokku võeti. Selleks korraldati kõigis valla piirkondades, kõigis rahvamajades kultuurikohtumised rahvaga, et anda ülevaade küsitluse tulemustest ja ära kuulata rahva arvamus. Küsitluste korraldamine oli vallavalitsuse ja volikogu liikmete soov.

Viimane kohtumine toimus kolmapäeval, 12. veebruaril Kobelas Linda rahvamajas. Kokku oli tulnud üle 30 inimese. Antsla valla kultuuri- ja noorsootööspetsialist Merle Tombak andis lühiülevaate küsitluse tulemustest, samuti kitsaskohtadest ja ettepanekutest, mida on avaldanud nii rahvamajade juhid kui ka kohalikud inimesed. Vastas natuke üle kolme protsendi valla elanikest, 84 inimest.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD