Menu

FOTOD Julged valikud Võru linna vastuvõtul: omanäoline ja tavatu, aga ilus ja julge

  • Kirjutas Heleri Lakur

FOTOD: Aigar Nagel

Möödunud reedel toimunud vabariigi sünnipäevale pühendatud traditsioonilisel Võru linna kontsertaktusel Kandles olid kohale tulnud legendaarsed, vähe tuntud, aga ka silmapaistvad inimesed.

Nendest me sel korral ei räägi, küll aga jätkame selgi aastal toimetuse väikest traditsiooni tuua pildile need vähesed külalised, kes paistavad silma omanäolise, millegi erilise või lihtsalt julge stiiliga. Samamoodi nagu möödunud aastal on selgi aastal olulisteks märksõnadeks taaskasutus ja redisain, kust ei puudu tibake isekust ja kus hinnatakse kõrgelt kohalikku käsitööd. Kui möödunud aastal hakkasid toimetusele silma võrulaste oskused ja leidlikkus riietuda vabariigi sünnipäeva vastuvõtuks kas redisainitud või enda õmmeldud kleiti või ülikonda, siis sel aastal on veelgi olulisem olla iseenda moodi. PILDIGALERII

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD