Menu

Pangad lubavad kodulaenust puhkusele

  • Kirjutas Sten Sang

SEB Võru kontori juhataja Annika Müürsepa sõnul on võrulaste maksepuhkuste taotlemise aktiivsus kooskõlas üle-eestilise trendiga. Foto: AIGAR NAGEL

Eesti pangad jõudsid kokkuleppele ühistes maksepuhkuse andmise reeglites eraisikutele ja ettevõtetele. Aprilli viimasest nädalast kehtima hakanud maksepuhkuste kord laieneb enne käesoleva aasta 12. märtsi sõlmitud lepingutele.

Enne olulistesse makseraskustesse mittesattunud klientide taotlusi võetakse vastu juuni lõpuni. Hüpoteeklaenude põhiosamaksete puhul pakutakse maksepuhkust kuni 12 kuuks, tarbimislaenude ja füüsiliste isikute liisingute põhiosamaksete puhul kuni kuueks kuuks.

Võru trend normi piires

SEB Võru kontori juhataja Annika Müürsepp annab teada, et Võru kontorisse on maksepuhkuse taotlusega pöördunud 66 eraklienti ja esitatud on kokku 88 taotlust. Üle poolte neist on küsinud kodulaenu maksepuhkust.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD