Menu

Kutsehariduskeskus ootab huviliste sooviavaldusi

  • Kirjutas Sten Sang

Võrumaa kutsehariduskeskuse õppedirektor Riina Randmaa annab teada, et alates 5. maist saab elektrooniliselt avaldusi esitada infosüsteemi SAIS kaudu. Foto: AIGAR NAGEL

Võrumaa kutsehariduskeskus alustas esmaspäevast elektroonset dokumentide vastuvõttu. Augusti alguseni toimuv registreerimine toimub distantsilt kuni eriolukorra lõpuni.

Veebi teel toimetamine

Võrumaa kutsehariduskeskuse õppedirektor Riina Randmaa annab teada, et alates 5. maist saab elektrooniliselt avaldusi esitada infosüsteemi SAIS kaudu. Uuendusena on alates käesoleva aasta 1. septembrist võimalus täiskasvanutel omandada ka põhi- ja gümnaasiumiharidus Võrumaa kutsehariduskeskuses. „Üldharidusse on hetkel laekunud üks avaldus. Kutseharidusse on laekunud tänaseks kolm avaldust. Peale infosüsteemi SAIS saab dokumente esitada ka e-posti teel ja seda võimalust on üks õpilane juba kasutanud,” märgib Randmaa.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD