Menu

Õpilasmalev annab soovijatele kaubandusvaldkonnas töötamise kogemuse

  • Kirjutas Kadi Annom

Üheks malevanoorte tööülesandeks on A1000 Marketis näiteks tooteetikettide kleepimine. Foto: ERAKOGU

Kevadine eriolukord ja viirusepuhang Eestis pani plaanitud üritused pausile ning seiskas või korraldas ümber paljude organisatsioonide töö.

Nii oli enne eriolukorra lõppu suure küsimärgi all ka suviste õpilasmalevate toimumine. Nüüdseks on viirus teatud mõttes kontrolli alla saadud ning ettevaatusabinõusid ja reegleid järgides on enamik üritusi ning ettevõtmisi lubatud. Nii ei jäänud ära ka õpilasmalev, mis annab noortele asendamatu töökogemuse ja palju praktilisi teadmisi.

Noored vajavad tööharjumust

Võru valla malevanoortel on lisaks erinevatele heakorratöödele, meenete valmistamisele ja meediavaldkonna töödele võimalus kätt proovida ka kaubandusvaldkonnas. Tänavu pakub Võru valla noortele võimalust end kaubandusvaldkonnas tõestada A1000 Market. „Sel aastal on A1000 Market ainuke taoline ettevõte, kus malevlased töötavad.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

Palun (h)alastage

25-09-2020

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD