Menu

Teenekas judotreener Enno Raag näeb edu võtmena järjepidevat harjutamist

  • Kirjutas Sten Sang

Võru spordikeskuses saab judotreener Enno Raagi käe all omandada efektseid võtteid ning lugupidamist enda ja kaaslaste vastu. Foto: AIGAR NAGEL

Tunnustatud Võru judotreener Enno Raag pani aluse Võrumaa judole juba 47 aastat tagasi. Kui Igahommikuste sörgiringide ja võimlemiskavaga harjunud treener jätkab noortele võitluskunstide õpetamist ning peab ala väga heaks distsipliini ja viisakuse kasvatamise vahendiks.

Sambost judoni

Tartus sündinud Enno Raag on suurema osa oma elust veetnud Võrus. „Mulle meeldib Võru linna vaikus, siin oled nagu vanajumala selja taga. Linn areneb – palju on juurde ehitatud ja samuti tänavaid remonditud. Siinkandis jagub ka maalilisi looduskohti nagu Kubja. Hommikuti armastan käia Võrumõisa teel sörki jooksmas.” Lapsepõlves veetis tulevane judokas aega ka Tsooru kandis maakodus ja kooliteed alustas ta Võru 1. keskkoolis.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD