Menu

Paiksed linnakodanikud rehitsevad oma kinnistuid eeskujulikult

  • Kirjutas Sten Sang

Sel aastal on Kose tee 2 asuvale Võru linna kompostimisplatsile registreeritud äravedamiseks 458 suurt lehekotti ehk bigbagi umbes 225 kinnistult. Foto: AIGAR NAGEL

Võru linnavalitsuse keskkonna- ja järelevalvespetsialist Tiina Randjärv annab teada, et sel aastal on Kose tee 2 asuvale Võru linna kompostimisplatsile registreeritud äravedamiseks 458 suurt lehekotti ehk bigbagi umbes 225 kinnistult. Ta kiidab hoolsaid paikseid kinnistuomanike ja näeb hooldamata alasid pigem mujal elavate maaomanike puhul.

Vapper koostööpartner

Tiina Randjärv lisab, et eelmainitud kogusele lisanduvad veel teistelt linnale kuuluvatelt kinnistutelt, näiteks kalmistult kogutud lehed. „Ühte suurde lehekotti ehk bigbagi mahub umbes tonn kuni poolteist tonni lehti.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

+11 #1 Annika 2020-11-25 11:14
Tere.Meil naabriks tuli Tallinnast virust keegi arvutispetsiali st kes töötab arvuti taga kodus. Meest harva on näha aga auto on õues. Aastaid mees ei ole riisunud õue ega aiatagust. Suvel laseb mõne korra ainult niita. Räägin sellepärast, et kui ilus on tema õu ja aiatagune suvel ei ole üldse sammald nagu meil ja teistel. Sellel sügisel meie ka ei riisunud ja eks näe kas kaob see sammal ära. Naabrid vaatavad küll imelikult aga minule õue metsa sammald ei ole tarvis. Kena päeva.
Tsiteeri | ebasobiv
+9 #2 Karla 2020-11-26 09:54
Mida vähem niidad ja riisud seda parem on
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD