Menu

Tugikodu elanikke hakkab mugavalt sõidutama uus neljarattaline

  • Kirjutas Sten Sang

Tartu Citroën’i esinduse juhataja Andrus Oll (vasakult), Nöörimaa tugikodu juhtumikorraldaja Anne Mägi ja direktor Maarika Loodus. Paremal vanemjuhtumikorraldaja Kadri Lepp ja majandustöötaja Rait Kelp. Foto: AIGAR NAGEL

Sel esmaspäeval vuras Nöörimaa tugikodu ette peaaegu täiesti uus Citroën Berlingo. Värske viiekohalise mahuka pakiruumiga metalse suksu liigutas Tartust Võrru margiesinduse juhataja Andrus Oll. Ta nimetas tugikodule üle antava senise esinduse proovisõiduauto läbisõiduks 3900 kilomeetrit.

Oodatud uus abiline

Nöörimaa tugikodu direktor Maarika Loodus ütleb, et seni on neil kasutuses olnud neli elektriautot ja üks väikebuss Renault Trafic. Nendega on toimetatud abivajajatele poest toitu kodudesse, sõidutatud inimesi arsti juurde, uuringutele ja dokumente taotlema. Tugikodu 17 töötajast sõidavad asutuse autoga 14 töötajat.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD