Menu

VIDEO Võru testimistelgist jõudsid isikuandmed kõrvaliste kuulajateni

  • Kirjutas Kadi Annom

Võru testimistelgist jõudsid isikuandmed kõrvaliste kuulajateni

Neljapäeva lõuna ajal laekus Võrumaa Teataja toimetusele info selle kohta, et Võrus Kagukeskuse parklas asuvas Qvalitase testimistelgis edastatavat infot on võimalik raadiosaatja vabakanali vahendusel igal soovijal kuulata.

Toimetus katsetas ja proovis ka omal käel järele, kas laekunud vihje on tõene. Tõepoolest õnnestus nii testimistelgi läheduses kui ka isegi Võru kesklinnas vabamüügist saadava raadiosaatja vahendusel testimistelgis räägitavat kuulata. Nii olid avalikult kuulamiseks testil käivate isikute perekonnanimi ja isikukood, mida testimistelgi töötajad omavahelises vestluses raadiosaatjate kaudu edastasid.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

+14 #1 Oioi 2020-12-05 15:48
Sõrmest välja imetud probleem
Tsiteeri | ebasobiv
-7 #2 no võrukad 2020-12-05 16:49
saate aru, et kiip oleks palju parem ju?
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #3 KK 2020-12-06 11:10
Ränk isikuandmete kaitse seaduse rikkumine. Inimesed, kes olete käinud Võrus testil, võtke rahvas kokku ja esitage ühishagi isikuandmetega hooletu ümberkäimise ja lekitamise kohta.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 Spioon 2020-12-08 13:50
Hu kiers?
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD