Menu

Võru linnaruum on elanikele armsaks saanud

  • Kirjutas Sten Sang

Anne Vahtla FOTO: Aigar Nagel

Võru linna haljastuse ja linnakujunduse spetsialisti Anne Vahtla sõnul on linn just viimasel ajal oma tegemistega hulga tähelepanu võitnud. Vahtla kinnitusel on kiitust hea kuulda ja tunnustust rõõm saada. Ta peab väga oluliseks inimesi, kes igapäevase koostööga Võru linna elukeskkonda panustavad.

Kohtumine tundmatuga

Anne Vahtla on lõpetanud maastikuarhitektuuri eriala Eesti põllumajandusülikoolis, mis tänasel päeval kannab Eesti maaülikooli nime. Linna haljastuse ja linnakujunduse spetsialistina töötab Vahtla alates 2005. aastast ja siia tööle sattus ta erialast tööd otsides. „Olin Võrus enne käinud vaid korra ja sedagi läbisõidul Haanjasse. Linn tundus hoomamatu, samas kodune oma puitmajade ja „maamärkidega” nagu järv ja allee … Sattusin tööle meeskonda, kus õppisin nägema suurelt Võru tulevikku,” meenutab Anne Vahtla esimesi kohtumisi siinse linnaruumiga.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD