Menu

See ei ole aprillinali, Tallinna maantee on remondi tõttu suletud. Päriselt!

  • Kirjutas Kadi Annom

Reede õhtul jäi liivasesse pinnasesse kinni hõbedane Škoda. Paar tundi pärast vahejuhtumit oli sõiduk välja tõmmatud ja tee vaba uutele katsetajatele.

Head liiklejad! 5. märtsil alustati Tallinna maanteel rekonstrueerimistöödega ning alates 15. märtsist on lõik Vanajõe sillast kuni Roosi tänavani liikluseks suletud. Liikluse ümbersuunamine toimub Ringtee ja Tartu tänava kaudu.

Paar nädalat tagasi avaldasid sõidukijuhid pahameelt, et Tallinna maantee teelõiku õigel ajal ei suletud ning et teele kogunes sademetest ja lume sulamisest hulgaliselt vett, mis moodustas basseini. Targemad kasutasid juba teeolusid ise hinnates ümbersõiduvõimalusi, kuid agaramad kirusid ja suplesid.

Esmaspäeva õhtul katsetas pooleliolevat Tallinna maanteed hõbedane Volkswagen, kes jõudis paarkümmend meetrit kaugemale kui Škoda reedel. Siiski sai tee otsa ning omal jõul sõidukil enam välja saada ei õnnestunud. Fotod: VÕRUMAA TEATAJA

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD