Menu

Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna parimaid koolilõpetajaid

  • Kirjutas Võrumaa Arenduskeskus

Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna parimaid koolilõpetajaid  Foto: Kaisa Äärmaa

Võrumaa Arenduskeskus tunnustas pidulikul vastuvõtul Võru maakonna parimaid gümnaasiumi- ja kutsekooli lõpetajaid.

Võru maakonna gümnaasiumite ja kutsekooli parimaid lõpetajaid on sel õppeaastal kokku 20, nendest neli lõpetavad keskkooli kuldmedaliga ning kümme hõbemedaliga, edastas Arengukeskus. Kiitusega lõpetab kooli kuus noort.

Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots õnnitles lõpetajaid olulise eluetapi eduka läbimise puhul ja soovis püsivust õpingute jätkamiseks nii kõrg- kui elukoolis. Ta soovitas lõpetajatel minna, uurida ja kogeda laias maailmas toimuvat ja püüelda oma unistuste poole ning kutsus peale otsingute lõppu kõiki Võru maakonda tagasi, et siin oma kodu luua ja saadud teadmiste ning kogemustega kodukandi elu paremaks muuta.

Lõpetajad said tänukirjad ja Antoine de Saint-Exepery raamatu „Väike prints“. Värska gümnaasiumi lõpetajad said sama raamatu oma keeles ehk setokeelse „Tsillokõsõ printsi“. 

Võru maakonna 2020/2021 õppeaasta parimad lõpetajad:

Marge Kons                      Vastseliina Gümnaasium                             kiitusega lõpetaja

Josten Laanemets           Võrumaa KHK kutsekeskharidusõpe               kiitusega lõpetaja

Talis Vesi                           Võrumaa KHK kutsekeskharidusõpe           kiitusega lõpetaja

Gerli Reilson                     Võrumaa KHK kutsekeskharidusõpe            kiitusega lõpetaja

Kermo Soolo                    Võrumaa KHK kutsekeskharidusõpe            kiitusega lõpetaja

Anete Oja                          Võrumaa KHK üldharidusõpe                     kiitusega lõpetaja

Annika Õlijas                    Antsla Gümnaasium                                     hõbemedal                       

Sander Bondartšuk          Parksepa Keskkool                                        hõbemedal

Teneli Külm                      Võrumaa KHK üldharidusõpe                      hõbemedal

Eliise-Mariin Sepp           Võrumaa KHK üldharidusõpe                      hõbemedal

Marika Adson                   Võru Gümnaasium                                         hõbemedal

Linda Koreinik                  Võru Gümnaasium                                        hõbemedal

Krislin Kottisse                Võru Gümnaasium                                        hõbemedal

Ida Pinte                            Võru Gümnaasium                                        hõbemedal

Teele Ann Toomik           Võru Gümnaasium                                        hõbemedal

Joosep Rohtla                   Värska Gümnaasium                                     hõbemedal

Diana Liiv                          Antsla Gümnaasium                                    kuldmedal

Kadri Kauts                       Võru Gümnaasium                                        kuldmedal

Gretel Juhansoo              Värska Gümnaasium                                     kuldmedal

Mariete Kena                   Värska Gümnaasium                                     kuldmedal

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD