Menu

VIDEO JA FOTOD Ärev olukord Võrus Petseri tänaval. Mees üllatas oma naistuttavat granaadiga

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTOD: Aigar Nagel

Uudist on täiendatud! 08/17/2019  19:40:47 
 
Täna hommikul kella 10.15 ajal sai politsei teate, et Võrus Petseri tänava ühte korterisse on toodud granaaditaoline ese, mis peagi õue toimetati.
 
Väljast koleda ja lagunenud maja kõrval oli kunagi ammustel aegadel videolaenutus ning ööklubi. 

FOTOD: Aigar Nagel

Tänaval saime jutule ka mehega, kes granaadi majast välja hoovi toimetas. Nimelt olevat seltskond majas pidu pannud ning järsku keegi, keda "Pilbatsiks" kutsutakse tõmmanud granaaditaolise eseme taskust välja ning asetanud selle lauale ja ise plehku pannud.

FOTOD: Aigar Nagel

Öelnud veel, et tõi selle seltskonnas viibinud naisele kingituseks. Naisterahvas hakanud selle peale karjuma, mida kuulis kõrval korteris olev meesterahvas ning läks asja uurima. Leides granaadi viis ta selle korterist välja ning kohale kutsuti politsei ning demineerijad.

FOTOD: Aigar Nagel

Demineerijad tuvastasid, et tegu oli granaadikestaga, mis lõhkeainet ei sisaldanud. Ese läks utiliseerimisele.

FOTOD: Aigar Nagel

Maja on ümbruskonnale tuntud kui suur probleemide pesa, kus enamik seltskonnast on narkomaanid ja eluheidikud. 

Kommentaarid   

-1 #11 Minu arvamus 2019-08-19 09:40
alla andnud omanik kirjutas:
Üks majaomanikke, väga pettunud. kirjutas:
Kui autor vaevunuks, siis sündmuskohal olid kaks majaomanikku, kellelt saanuks külajuttude avaldamise asemel korraliku intervjuuga faktid.-------Teil õnnestus hävitada minutitega mõne aasta räige töö ja vaev. Ei saa tänada, et nüüd tegite uuesti majast avalikult teatava seltskonna uudishimu ja uute selliste piirkonda sattujate kogunemise märklaua. Häbi.

Sellel kommentaaril oli kaheksa (8) plussi, eile oli kuus (6) jäänud on viis (6). Tähelepanuväärne, sest testiks panin ühele oma kommile miinuse ja vaatasin, kas seda saab tagasi võtta, muuta, tühistada. Ei saa. Väljaanne manipuleerib lisaks avaldatavale ka lugejate hinnangutega?

Loen ja minestan:) KAs sa tõesti arvad, et Võrumaa Teatajal pole midagi muud teha. Suht kindel, et nad ei loe elus kommentaare.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #12 ümbrusele harimiseks 2019-08-22 18:00
Kui lisada, et narkopesa juttu levitatakse spetsiaalselt, et majja tulemist peletada, läheb veel huvitavamaks. Osaline tõde, paraku ajaloolise kõrval pisiasi. Kirjas, et kõrval öölkubi ja videolaenutus, mis on operatviiteenus te loo mõttes täiesti kõrvaline. Lisaks siis, et ei, see on ajalooliselt sama maja teenindav majake.
Fotodel on veidi eemal ka kollane, kordatehtud vana hoone. Tähelepanuväärt võrdlus, ütleks. Algselt olid mõlemad ühel suurel krundil, 1903 surnud linnapea maa, kuhu too laskis ehitada linnale sauna, 1926 lisati teine korrus ja majas oli linna vanadekodu. See väike "videolaenutus" hoone kõrval on algselt tumeda maja ait ja pesuköök, ka seal elatud. Mingil müstilisel moel lõigati vee ja kanalisatsiooni ta elamu juurest hädavajalik väike maja osa maaga, millest sai ärimaa. Niisiis peaks maja andmete vaatajad arvestama, et need on rikutud, päritoluaasta ei saa olla 1941, mis osades korterikuulutus tes ka kirjas. Tõendid on olemas, parandusi registritesse ei tehta. Arvestades, kui visad on neisse süstitud müüdi uskujad majas, et maja hävi(ta)misel saavad nemad tutikad kodud riigilt või kov-lt, siis pole ühegi ohtliku leiu ega intsidendiga majas asjad reeglina nii lihtsad, nagu paistavad. Võrumaa Teatajas kasutatu pole korrektne nagu ka kontekstitu koledaks nimetamine. Juba kirjasõna ja kuulatav osa faktiliselt erinevad, mis kohe kindlasti pole ühegi asjaosalise ega kohalolnu aps. Imitatsiooni tõenäosuse märke allikas olin tõenäoliselt mina, väljakutsuja.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD