Menu

Võru VK/Werro lõpetas esiliiga kolmanda hooaja

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Vasakult ülevalt: Rasmus Rohumets, Lauri Lehiste, Janno Järvpõld, Tanel Peelo, Mart Mandel, Joel Põhja, Priit Tigane. Alt vasakult: Jarek Jänes, Kajar Kivioja, Cris Kallas, Ivo Taul, Ats Võro, Sten Maask, Kristjan Sibul. Pildilt puuduvad Timo Kuus ja Martin Lukka.

Võru võrkpalliklubi Werro jaoks on 2018/2019. aasta hooaeg kahjuks lõppenud ja alagrupiturniiril saavutati kuues koht. Poolfinaali uks jäi selleks korraks suletuks, kui veerandfinaalis kaotati Neemeco spordiklubile kahe mängu kokkuvõttes kuldses geimis 18:16.

Võru VK/Werro peatreener Sten Maask võtab hooaja kokku

Eesti tugevuselt teises liigas osaleva Võru VK/Werro võiskonna moodustavad kõik Võru mehed. Sel aastal saime paar täiendust võistkonda juurde ning ka spordikooli noored tegid ka arengus sammu edasi, mis kindlasti tõstis meeskonna üldist taset. Ka treeningud, kus osales enamik kordi 12 ja rohkem mängijat, olid kvaliteetsemad. Areng, mis võistkond läbi on teinud nende aastate jooksul, on olnud progresseeruv. Sel aastal nägin mina selgemalt, et suurem osa saab aru, miks ja mille nimel nad midagi teevad, rohkem oli panustamist võistkonda ja trennidesse.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD