Menu

5 levinumat reisikindlustuse müüti

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

IIZI Kindlustusmaakler

Vaatamata sellele, et inimesed on rohkem iseseisvamad oma reisiplaanide tegemisel, ei osata alati hinnata reisikindlustuse olulisust. Ollakse kinni vanades ja levinud arusaamades, mida tõepähe usutakse. Toome koos IIZI reisikindlustuse spetsialisti Moonika Kastega Sinuni 5 levinumat reisikindlustuse müüti elust enesest.

Minuga ei juhtu ju midagi

Reisiplaanid on viinud erinevatesse välisriikides alati nii, et terve reisi vältel pole pidanud kokku puutuma ohtliku olukorra või õnnetustega. Meeldib see meile või mitte, kuid elu on täis üllatusi ja kahjuks alati ei ole need positiivseid – lennu tühistamine, äkiline haigestumine, õnnetusjuhtum enne reisi või reisil olles, terrorism. Kui reisiplaanid peaksid kaasa tooma ootamatuid sündmusi, siis on parem ja lihtsam nendega toime tulla, kui oled teinud reisikindlustuse.

Tasuta reisikindlustus krediitkaardiga kaasas

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD