Menu

Töö tulevik kontorites: sekretäride asemel tehisintellekt ja asjade internet

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Töö kontorites ja nende väljanägemine on aegade jooksul muutunud päris palju transformeerudes kinnistest kabinettidest suurte avatud saalideni ja siis jällegi eraldatu telefonikuubikute juurde tagasi. Enim on aga ilmselt muutunud ja kontortööd mõjutanud seal kasutusel olev tehnoloogia.

Praegu igapäevasena tunduvad uuendused nagu e-mail, arvutid, internet ja printer on kontoritööd muutnud tundmatuseni. Ka tänapäeva kaasaegsed kontorid arenevad edasi ja kasutavad juba mitmeid tarku tehnoloogialahendusi, mis ulatuvad kommunikatsioonist andmete töötlemise ja esitamiseni. Tulevikus hakkab üha rohkem mängu tulema asjade internet ning tehisintellekt. Kontorid ise muutuvad järjest targemaks ja interaktiivsemaks. Kõikide nende uuenduste eesmärk on sarnane – efektiivsus, produktiivsus, omavaheline ühilduvus ning samas individuaalsete lahenduste pakkumine.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD