Menu

„Klassikatähtedes” võistleb kaks noort Võru muusikut

  • Kirjutas Heleri Lakur

https://etv.err.ee/l/kultuurisaated/klassikatahed

KONKURSS Eelmisel reedel, 23. veebruaril vaatajateni jõudnud Eesti Televisiooni klassikalise muusika staarsaates „Klassikatähed” osaleb kaks talendikat Võru noort: Kristin Müürsepp ja Kaspar-Oskar Kramp. Avaldame siinkohal lühikese intervjuu, mis meil õnnestus nädal enne otsesaadet saada. Olgu etteruttavalt öeldud, et esimeses saates väljalangejaid ei olnud. Võistlustulle asutakse uuesti 2. märtsil.

Kaspar-Oskar Kramp: „Saates kohtusime Kristiniga juhuslikult. Meil otseselt mingit kokkulepet küll polnud. Kristin oli Saksamaal ja mina Eestis. Ma läksin lihtsalt proovimas ja läks hästi. Ja siis avastasingi, et võrukaid on seal veel. Kõigepealt pidime läbima eelvooru. Endast tuli saata elulookirjeldus, videolõik. Videovoorust said edasi 15. Eelvoor toimus raadiomajas, sealt valiti omakorda kaheksa finalisti välja. Eelvoorus osalejaid oli 26. Initsiatiiv ei tulnud õpetajalt, vaid minult. Õigemini meie kooli juhtkond tuli selle ettepanekuga minu juurde.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD