Menu

Parima müügikoha saamiseks oldi Lindora laadal kohal juba eelmisel nädalal

  • Kirjutas Heleri Lakur

FOTO: Aigar Nagel

SUURLAAT ❯ Rahva ning kauplejate seas üha rohkem populaarsust koguvat Lindora laata peetakse igal aastal 28. oktoobril.

Tänavu jääb laadapäev pühapäevale, mis peaks tänu sellele kohale meelitama veelgi rohkem rahvast. Esimene laat peeti Lindora ümbruses juba 1920. aastal, toona küll Lepassaares, mis jääb Lindorast mõne kilomeetri jagu kõrvale. Esialgu kaubeldi laadal ainult koduloomadega, hiljem lisandus muu kraam.

Urmas tuli laadajärjekorda esmaspäeva õhtul. Taamal paistev lätlaste punane auto seisab vapralt kohavalves juba laupäevast ja oli esimene, kes endale tänavusele Lindora laadale koha võttis. Foto: AIGAR NAGEL

Hoopis teise tähendusega kui külastajatele on laat kõikidele kauplejatele. Võidujooks parima kauplemiskoha pärast algab juba õige varakult. Tänavu tulid esimesed müüjad kohale juba laupäeval, 13. oktoobril.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+3 #1 Vigri 2018-10-27 13:26
No keegi ei keela neil sinna jäädagi kui laat lõpeb hakaku järgmist ootama. Korraldajad võiksid ikka mingi inimväärse lahenduse ka sellele laadale leida- raha ju küsitakse ja mitte vähe. Inimestest lihtsalt kahju, töö on ju tehtud ja seda rahanatukest oota mitu päeva tuules ja lödis, Närvid ka maksavad midagi. Jõudu Ivar!
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD