Menu

Võru gümnaasiumi sünnipäeval olid kooliõpilased ettekandjateks ja direktorid lauljateks

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru gümnaasiumi elamusõhtusöögi teenindajad-ettekandjad (vasakult, esimeses reas) õpilased Getrin Valge, Kaisa Kahre, teises reas kooli direktor Karmo Kurvits, Rene Mõttus, Karolin Ossip, Karoli Kivi. Tagumises reas õpilane Richard Rumvolt, kehalise kasvatuse õpetaja Ede Pähn ning õpilased Janis Kartau, Kristjan Piller koos laulja Ott Leplandiga (keskel). Foto: GLÄNEL TIRRAND

ELAMUS ❯ Taas tehti Võrumaal midagi teistsugust. Võru gümnaasiumi neljandat sünnipäeva tähistati kolmapäeva õhtupoolikul sõna otseses mõttes elamusterohkelt. Kolmetunnisesse õhtusööki mahtusid maitseküllased gurmeeroad, erinevad muusikud ja palju meeleolukaid ülesastumisi.

Viiekäiguline õhtusöök ei jäänud alla gurmeerestoranidele

Võru gümnaasiumi direktori Karmo Kurvitsa sõnul pärineb elamusõhtusöögi idee ühest Tallinna koolist, kus sellist gurmeeõhtut on korraldatud mitu korda. „Meile meeldis see idee, mistõttu otsustasime tähistada oma kooli kolmandat sünnipäeva just nii. Mõeldud-tehtud. Eelmisel aastal toimus see siis esimest korda ja kuna see õnnestus suurepäraselt ning tagasiside oli väga hea, siis otsustasime sel aastal korrata,” räägib Kurvits idee sünnist. Au korralduse õnnestumise eest kuulub eelkõige gümnaasiumi kooliinimestele ja partneritele, mille tuumiku moodustasid direktor, huvijuht ja haldusspetsialist.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Huvitav 2018-10-23 12:18
Mitmes sünnipäev ja vähene info?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD