Menu

Arengustrateegia 2035+ on meie, 36 887* Võru maakonna inimese arengukava

  • Kirjutas Kalev Annom

 SA Võrumaa Arenguagentuur juhatuse liige Tiit Toots agentuuri ukse ees Koidula tänaval. Foto: VÕRUMAA TEATAJA

MEIE TULEVIK > Esmaspäeval, 5. novembril avalikustas Võrumaa arenduskeskus Võru maakonna arengustrateegia  2035+  eelnõu, millega saab kuni 19. novembrini tutvuda arenduskeskuse veebilehel ja ettepanekuid teha e-posti aadressil arenduskeskus@vorumaa.ee

Arengustrateegia eelnõu valmis seitsme kuuga ja selle koostamisega oli hõivatud ligemale sada inimest. Kuues teemarühmas ragistas ajusid umbes 60 inimest, oma mõtteid jagas küsitluse kaudu paarsada Võru maakonna inimest, hulk ettevõtjaid, toimus väga väärtuslikke silmast silma kohtumisi.

Võrumaa visioonikaart 2. novembri 2018 seisuga. Allikas: VÕRUMAA ARENDUSKESKUS

Meie strateegia

SA Võrumaa Arenduskeskus juhatuse liige Tiit Toots rõhutab, et arengustrateegia on meie kõigi tulevikku vaatav dokument ning iga ettepanek on väga oodatud.

„Praegu on kuni 19. novembrini see periood, mil kõik maakonna inimesed saavad kaasa rääkida, sest mitte keegi ei tule meie eest meie tulevikku kavandama.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #11 uskumatu 2018-11-11 21:35
mis jamaga inimesed tegelevad ja millele vallaraha raisatakse
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #12 Kodanik 2018-11-12 11:57
Ei kõneta see arengukava, sest on eluvõõras ja ilukirjanduslik.
Pole kirjas, millised pangad, kindlustused, koolid-lasteaia d, postkontorid, kauplused jne. jne. suletakse? Millised uued ettevõtted, vallad, palju ametnikke koondatakse? Roheala on tore asi, kas ka rohelised mehikesed tulevad? Mida selleks te teete, et rohelised mehikesed majutada ja likvideerida Kuperjanovi pataljon, kes rikkureid segavad.
Üldised soga paber ja ainult ilukõne ning midagi asjalikku.
Tore oleks kui ettevõtjad ja ärimehed teaks ka seda, milliseid tööstusi Võru maakonda ei tohi teha ja peab minema viima. Palju töökohti kaotatakse ja metsa ei tohi lõigata, põldu väetada? Mitu ametnikku teilt läheb puid kallistama ja ei kasuta maksumaksja raha?
Ühesõnaga väga poolik. Pole juttu hobukaarikutest , mis inimesi linna sõidutavad ja kõik selline looduslähedane liikumisviis.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #13 Mao Zedong 2018-11-18 16:56
Arengut saab suunata kiigeplatsi korrastamisega küll, aga ikka peaks arvestama kohaliku elu nelja tegeliku alussambaga ja lahutamatu kooselupaariga: joodik-piirikau plus, miilits-pätt, vanamutt-politr uk, hall majandus-töötah tetu töömees.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD