Menu

Omniva logistikakeskuse kolimine on kauba tarneaegu pikendanud

  • Kirjutas Kadi Annom

FOTO: Aigar Nagel

NETIKAUBANDUS ❯ 4. novembril kolis Omniva kogu oma pakisorteerimise uude logistikakeskusesse. Kolimine toob kuni selle nädala lõpuni kaasa kõrvalekaldeid pakkide liikumises ja protsesside kiiruses. Uus logistikakeskus on varasemast kolm korda võimekam ning logistikakeskuse rakendamine toimub kolmes etapis: pakisorteerimise kolimine, kirjasorteerimise kolimine, reklaamteenuste kolimine.

E-poest kauba pakiautomaati tellinud kliendile on kahtlemata oluline tarne kiirus. Seda kinnitab ka Põldma Kaubanduse ASi e-kaubanduse juht Gerli Poobus. „Logistikas meil muudatusi ei ole, aga lihtsalt esineb ajutiselt probleeme tarneajaga. Kindlasti on Omniva kolimine meid palju mõjutanud. Pakid on päevi sorteerimises kinni ning jõuavad nii meieni kui ka klientideni hilinemisega. Saame iga päev pakkide saabumise kohta väga palju päringuid, mille edastame ka Omnivale. Kohe, kui saame neilt vastused, teavitame ka kliente.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD