Menu

Päästeamet kiidab Võru komandot ja Luutsniku pääste ennetuskeskust

  • Kirjutas Kalev Annom

Praegu on CarRestorationis käsil Cadillac de Ville (1972) restaureerimine, mida automaailmas kutsutakse ka „valgeks haiks”. Järge ootab redelpäästeauto. Cadillac on kohe-kohe valmis värvimiseks. Suvel on selle autoga kavas minna Haapsallu American Beauty Car Show’le, mis on 12.–14. juulini. Pildil on Tartu kutsehariduskeskuse praktikant automaaler Kätleen Kahre ja restauraator Madis Taur. Foto: VÕRUMAA TEATAJA

TULEOHT ❯ Hingedepäeva ja hingedeajaga algas küünalde põletamise aeg, mis saab veelgi hoogu juurde advendiajal (esimene advent on 2. detsembril) ning kulmineerub jõulude ja aastavahetuse ajal. Küünlaleek on ilus, kuid kergesti süttiva asja lähedal väga ohtlik.

Võru päästekomando

Marek Kiik päästeameti Lõuna päästekeskusest ütles, et Võru päästekomando paistab silma kodukülastuste poolest. Tänavu on tuleohutusalast nõu antud 240 kodus. Eelkõige on tähelepanu all suitsuandurid ja nende paigaldamine.

Samuti kontrolliti äsja trepikodasid, et võimaliku õnnetuse korral poleks takistatud inimeste hoonest väljapääs.

Luutsniku pääste ennetuskeskus

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD