Menu

Kagu politseijaoskonna töötajad said kõrge tunnustuse

  • Kirjutas Kadi Annom

Kagu politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Elar Sarik eile pärastlõunal Antslas Pärna tänaval, kus tookord 23aastase noormehe elu päästetud sai. Taamal paistab punane uks, millest siseneti. FOTOD: Aigar Nagel

KIITUS ❯ Täna antakse Mustpeade majas pidulikult üle päästeteenistuse aumärgid. Tunnustuse saajate hulgas on nii tavakodanikke kui ka päästjaid, kes on näidanud üles hoolivust ja erakordset vaprust elu ja vara päästmisel või andnud märkimisväärse panuse päästevaldkonna arengusse.

Võrumaalt tunnustatakse tänavu elupäästja kolmanda klassi medaliga Kagu politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Elar Sarikut ja abipolitseinik Riho Lehistet. Peale nende on tunnustatute seas Lõuna päästekeskuse Võrumaa päästepiirkonna juhataja Kaino Zilmer, kellel staažiks 24 aastat ja üheksa kuud ning keda tunnustatakse päästeteenistuse hõberistiga. Kaino Zilmerit on varem autasustatud 2009. aastal päästeteenistuse medaliga. Ühtekokku tunnustatakse rekordiliselt 108 inimest.

Noormehe päästmine tõi elupäästja medali

Elupäästja medaliga tunnustamist vääriv olukord sai alguse Antslas Hauka Konsumi vastas olevast bussipeatusest, kuhu noorteseltskonnast spordikott maha jäi. Fotod: AIGAR NAGEL

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD