Menu

Töötukassa: Eestis napib programmeerijaid, kokkasid ja veoautojuhte

  • Kirjutas BNS

Töötukassa tööjõuvajaduse baromeetri kohaselt vajab tööjõuturg lähiaastatel enim programmeerijaid, kokkasid ja veoautojuhte.

Teenindussektor on enim hädas turvatöötajate, kokkade, klienditeenindajate ja puhastusteenindajate leidmisega, tootmine vajab lihttöölisi ja spetsialiste, masinõmblejaid, tislereid, ehitus projektijuhte ja spetsialiste. Puudus on bussi- ja kaugsõiduautojuhtidest, teatas töötukassa.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #11 usssss 2018-07-11 14:39
Kassssss kirjutas:
usssss kirjutas:
ja teile kallid ülelaskjatest uurijad ,et mönele ostetakse seitsmene ja meile välja ei tehta .noo kulge siin on üks aga suur asi see teile söödetakse ette mis vaja miks peaks möttetusele peale maksma selgitage palju teie endi seas on vargaid :lol:
Ole hea mees ja ära enam purjuspeaga kommenteeri siin.Päris rõve on su arusaamatut ja kirjavigadest kubisevat üllitist lugeda.

ma kirjutan kiiresti ja üleüldse on see eesti keel üks ebatähtsamaid sellega ei saa eriti midagi kätte ,saloon munajoodikud :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD