Menu

25 uut kooli alustas KiVa kiusuennetusprogrammi rakendamist

  • Kirjutas BNS

FOTOD: Aigar Nagel

KiVa kiusuennetusprogrammi kasutamist alustas sellest õppeaastast veel 25 kooli üle Eesti - kokku rakendab kiusamise süsteemseks ennetamiseks ja vähendamiseks KiVa programmi nüüd üle 70 kooli ja õppekohta, mis teeb 15 protseti kõikidest koolidest.

Sügisest kasutavad kiusamise ennetamiseks ja vähendamiseks KiVa programmi Kolga kool, Laagri kool, Randvere kool, Tallinna Euroopa kool, Tallinna Gustav Adolfi gümnaasium, Tallinna Heleni kool, Tallinna Jakob Westholmi gümnaasium, Tallinna Saksa gümnaasium, Tallinna Toomkool, Tallinna ühisgümnaasium ja Ääsmäe põhikool Harjumaalt, Mustvee kool Jõgevamaalt, Taebla kool Läänemaalt, Kiltsi Põhikool ja Rakvere Reaalgümnaasium Lääne-Virumaalt; Are Kool Pärnumaalt; Raikküla kool Raplamaalt, Tartu Waldorfgümnaasium Tartumaalt, Olustvere põhikool Viljandimaalt ning Antsla gümnaasium, Võru Kesklinna kool ja Võru Kreutzwaldi kool Võrumaalt.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD