Menu

Politsei otsib Võrumaal kadunud Voldemari

  • Kirjutas BNS

Politsei otsib novembri alguses esimesel Võrumaal teadmata kadunuks jäänud 64-aastast meest.

Seni teadaolevalt nähti Voldemari viimati pensionipäeval, 5. novembril Võru vallas Linnamäe külas, kus ta kohalike mäletamist pidi veetis aega teiste külameestega, edastas Lõuna prefektuur. Voldemar ise elab Linnamäest umbes 5 kilomeetri kaugusel Varese külas. Kas ta tol õhtul joobespäi koju jõudis, on kaheldav. Suure tõenäosusega võis ta koduteel hätta sattuda.

Piirkonnapolitseiniku Meelis Tsopi sõnul avastasid külaelanikud, et Voldemarist pole üle nädala midagi kuulda olnud. Meest otsisid sugulased ja teised, kuid Voldemari leida neil ei õnnestunud. Nüüd anti juhtunust teada ka politseile.

„Voldemar mobiiltelefonide usku ei olnud ja nii teati tema käekäigust üksnes siis, kui kusagil näost-näkku kohtuti. Keegi ei saanud helistada ja uurida jooksvalt, et kas temaga on kõik hästi, kas ta jõudis tervelt koju ja nõnda edasi. Kuna telefoni tal ei ole, ei saa ka politsei paraku kiirelt uurida, kus Voldemar pärast kadumispäeva liikus. Meil tuleb kogu piirkond läbi kontrollida, et selgitada, kuhu ja miks Voldemar jäi,“ ütles piirkonnapolitseinik.

Tsopp märkis, et lõpuni välistada ei saa võimalust, et Voldemariga on kõik hästi ning ta on võtnud nõuks kellelegi pikemaks või kaugemale külla minna.

15 PÄEVA ENIMLOETUD