Menu

Sõmerpalu motoklubi püstitas karikavõistlustel osalejate rekordi

• Kirjutas Heleri Lakur

Lucas Leok saavutas noorimas vanuseklassis ehk 50 cc sõitjate kahel ringil parima tulemuse ning tuli esikohale.

Sõmerpalu motohallis toimus pühapäeval, 16. detsembril noorte karikavõistluste esimene etapp Adrenalin Arena Kids Cup I, millest võtsid osa rekordilised 165 võidusõitjat. Kohal olid sõitjad Soomest, Rootsist, Venemaalt, Valgevenest, Lätist, Leedust ja Eestist.

Karikavõistluste 50cc mootorrataste klassis osalenud 46 sõitja seas tuli esikohale kodurajal sõitnud Lucas Leok, teisele kohale Aston Allas, tema järel kolmandale kohale Sebastian Kõiv.

85 cc klassis osalenud 30 sõitja seas tuli teisele kohale Sõmerpalu motoklubi sõitja Mikk Kallion, keda edestas Markuss Ozolins, kolmandaks jäi Ilias Krasnitskiy. Fotod: SÕMERPALU MOTOKLUBI

85cc mootorratastel sõitis end esikohale Markuss Ozolins, teiseks jäi Mikk Kallion ning kolmandaks Ilias Krasnitskiy. Juunioride ehk 125cc sõitjate seas tuli esikohale lätlane Mairis Pumpurs, teiseks jäi soomlane Kasper Kangasniemi ning kolmandana jõudis poodiumile Martin Michelis Sõmerpalu motoklubist. Järgmine etapp toimub 20. jaanuaril.