Menu

Lõuna-Eesti armsaim koer on unimüts Mehis Sõmerpalust

KOERAKONKURSI VÕITJAD • Päevakangelane Mehis ja tema pere: vasakult pereisa Tambet, perepoeg Rednar ja pereema Aune konkursi võidu üle rõõmustamas. Poja käes on konkursi peaauhind, skulptoripaar Ilme ja Riho Kulla loodud koeraskulptuur, mis jääb suuruses 75kilosele mehisele tublisti alla.	Foto: ANDREI JAVNAŠANVõrumaa Teataja koerakonkursi „Lõuna-Eesti armsaim koer” võitjaks osutus žürii tahtel perekond Vunderile kuuluv kaheaastane puhast tõugu bernhardiin Mehis, kes elab Sõmerpalu vallas Vana-Hõimoja talus.


Koerakonkursi võitja on selgunud! Žürii, kuhu kuulusid peaauhinna, koeraskulptuuri loojad, skulptorid Ilme ja Riho Kuld; pubi Õlle 17 omanik Jaanus Kuklane; loomakliiniku Farmax juhataja Ain Erkmaa; mööblipoe Webshop omanik Taimar Jaaska; lemmikloomapoe Sinu Sõber pidaja Kadri Nagel ning Võrumaa Teataja peatoimetaja Kalev Annom, otsustasid, et Lõuna-Eesti armsaimaks koeraks saab kaheaastane bernhardiin nimega Mehis Sõmerpalust. Žürii oli oma otsuses üksmeelne – Mehis sai punkte pea kõigilt žüriiliikmetelt ning oli häälte arvult teise ja kolmanda koha omanikust tublisti ees.

(Loe edasi ajalehest.)Kommentaarid   

+9 #1 Belka ja Strelka 2012-04-03 16:22
Žürii on võimas. Sama seltskond võiks vabalt ka missivõistlusi hinnata. Igatahes väärikas lugu väärika maakonnalehe esiküljel.
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #2 Tamula Vanake 2012-04-03 18:53
Otan huviga Riigikogulase konkursi finaali.
:P
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #3 Lotte 2012-04-03 21:37
Igasugune auhindade jagamine on igati teretulnud erite vel koerte oma, sest koer on inimese parim Sõber
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 Tamula Vanakesele 2012-04-04 19:23
Riigikogulase konkursi võitja on juba selge.Mina ootan huviga ainult häälte lõpparvu-kas enamik äsja üleloetud inimestest ikka jõuavad jaanipäevaks oma hääled Tuiksoole ära anda või tuleks hääletust pikendada?Võibo lla kõik ei teagi veel,et saab hääletada Tuiksoo poolt?Tuleks ehk TVs välja hõigata?
Tsiteeri | ebasobiv
-3 #5 Marie 2012-04-04 22:43
Mingitest elukatest enam ei taha, justkui muid probleeme poleks. Ka inimeste head ja vead vajavad autasusid. Elukatel, olgu nad peale meie sõbrad, võiksid olla ikka omad häälekandjad ja inimestel omad.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD