Menu

Haanja puhke- ja spordikeskuse hanke maksumus väheneb ligi 300 000 euro võrra

  • Kirjutas Heleri Lakur

Sihtasutuse Haanjamaa Sport juhatuse liige Anti Saarepuu ja Rõuge valla arendusosakonna juhataja Aira Udras rõõmustavad, et hange on edukalt lõppenud, sest peagi algavad Haanja puhke- ja spordikeskuses suuremad ehitustööd. Foto: AIGAR NAGEL

Haanja puhke- ja spordikeskuse arendamiseks kuulutas Rõuge vald käesoleval aastal välja 1,77 miljoni eurose hanke. Hankes osalesid üheksa ettevõtet, kuid soodsaima pakkumuse tegid kaks kohalikku ettevõtet, keda ootavad ees kibekiired ajad.

Hindamiskriteeriumiks oli hind

„Hanke võitjaks on kohalike ettevõtjate OÜ Taristu Grupp ja OÜ Aigren ühispakkumine,” sõnab Rõuge vallavalitsuse arendusosakonna juhataja Aira Udras. Kuna vallavalitsuse sõnul oli hindamiskriteeriumiks eelkõige hind, siis võeti seda ka arvesse. Pakkumuste maksumused jäid vahemikku 1,226 644,66 kuni 1,747 miljonit eurot.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD