Menu

Rõuge vallavanem tegi valla viiele piirkonnale tiiru peale - Rõuge valmistub 20. augustil toimuvaks kõigi aegade suurimaks – 274 küla – kokkutulekuks

  • Kirjutas Kalev Annom

Mõniste piirkonna inimesed kogunesid Rõuge vallavanema Mailis Kogeriga (pildil vasakul) kohtuma Metsavenna tallu. Kokkusaamine algas mõnesekundilise elektrikatkestuse ja võimsa äikesepaugu ja mürinaga. Kaks tundi möödus koduses õhkkonnas külaelu edendamist arutades. Fotod: KALEV ANNOM

18. mail kirjutasime Rõuge vallavanema Mailis Kogeri kohtumisest Haanja külarahvaga. Üleeile oli Viitina mõisas viimane ehk viies kohtumine, seekord Rõuge kandi rahvaga. Vahepeal on toimunud kohtumised ka Missos, Krabil ja Vastse-Roosas.

Mõniste (Mehkamaa) külarahvas kogunes vallavanemaga kohtuma kesknädalal Metsavenna tallu, kus koduses õhkkonnas arutati Mehkamaa asju suure valla sees. Kuigi haldusreform pidi tooma külaellu uue hingamise, siis mingeid konkreetseid näiteid poolteist aastat tagasi lõppenud reformi plusspoole kohta tuua ei osatud. Kuid siiski!

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+16 #1 Emm 2019-05-26 22:10
Muudkui tiirutavad need rõugekad. Kõva otsib mööda ilma Varstule direktorit, kes TALLE sobiks ja poleks targem kui ta proua. :)
Tiirutage aga! ;)
Tsiteeri | ebasobiv
+11 #2 Kurb aga tõsi! 2019-05-27 11:25
Masendav, et Varstu piirkonna rahvas, keda polnud sugugi vähe, aeti kokku pimedas kõrtsiruumis. Külakeskusena on Krabi külaseltsi renoveeritud ja äsja värske voodri saanud rahvamaja olemas, kus oleks õdus tulevikuplaane pidada. Tegelikult ei peetudki plaane, vaid lasti rahulolematutel , kes koguvad vallavanema järve erastamise otsuse vastu allkirju, ennast tühjaks kiita-laita. Asjalike inimeste asjalikud küsimused-märku sed jäid ju vastuse ja tähelepanuta.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #3 Emm 2019-05-31 15:29
Ja et vallaelanikele ikkagi korralikult ära teha...korralda ti kohtumised ENNE häirivat analüüsi, millega nüüd vald uhkustab. On sunnitud nii vara avalikuks tulema. Las rahvas natuke seedib seda ja siis korraldage palun uued kohtumised kohalikega.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD