Riik investeerib 8,9 miljonit piirivalve erikompleksi rajamiseks
Riigi Kinnisvara AS kuulutas välja alliansshanke Võru eriettevalmistuse taristu rajamise projekteerimis- ja ehitustöödeks - ehitataval hoonete kompleksil hakkab politsei- ja piirivalveamet välja õpetama piirivalvureid ning teisi piirkonnas töötavaid politseiüksuseid. FOTO: Aigar Nagel
Hanke tulemusel rajatakse Võrru eriettevalmistuse taristu kompleks, mille hulka kuuluvad lasketiir-taktikamaja ning laiendus-võimalusega füüsilise ettevalmistuse kompleks. Lisaks ka sinna juurde kuuluvad teed, parkimisalad ja muu taristu. Esialgse ajagraafiku kohaselt on kavas hankeleping sõlmida 2025. aasta lõpus.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee,
mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame.
Lugemisõiguse saab vormistada siit.
Vaata lisaks ilmunud digilehe numbreid
siit.
LOE VEEL
ARVAMUS
VIIMATI LISATUD
KRIMI
20 PÄEVA ENIMLOETUD

VIDEO: Uskumatu hetk Lõuna-Eesti rallilt – publik tõmbas teelt välja sõitnud auto tagasi rajale
04.07.20261 kommentaar

Võrumaal on võimalus võita 25 000 euro väärtuses välijõusaal – finaalis on Võru ja Värska projektid, anna oma toetushääl!






























































































