ISEOMA tänuõhtu tõi Festari majja rõõmu, muusikat ja tänutunnet
Võrumaa Arenduskeskus
15. oktoobril kogunesid Festari majja Võru maakonna laulu- ja tantsupeo tegijad, juhendajad, abilised ja toetajad, et tähistada ühist teekonda, mis kulges kevadisest Terepäevast kuni maakonna tantsupeo, memme-taadi peo, suvise „ISEOMA“ peoni Tallinnas ja lõppes maakonna laulupeoga Võrus. FOTO: Aigar Nagel
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.
Edasi lugemiseks palun logige sisse
Lisa anonüümne kommentaar
HETKEL ENIMLOETUD
LOE VEEL
ARVAMUS
VIIMATI LISATUD
PILDI-JA VIDEOGALERII




































.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)


























































